1. Nové vozidlá
 2. Prehľad

Yaris Cross GR SPORT

5-dv.

Yaris Cross - GR SPORT - 5-dv.
Už od
28 590 €
 • Bezdrôtová integrácia smartfónov
 • Elektricky ovládané zadné okná
 • Vyhrievané predné sedadlá
4X2
1.5 Dynamic Force Hybrid 116 k
Yaris Cross - GR SPORT - 5-dv.
Sivá - Dynamic so strechou v čiernej farbe

POST https://dxp-webcarconfig.toyota-europe.com/v1/compare-v2/sk/sk

Read timed out

 • Dizajn

  PRILÁKAJTE POZORNOSŤ MESTA

  Yaris Cross zdieľa vašu potrebu vyniknúť. Bohaté skúsenosti s SUV sa stretávajú s odbornosťou v oblasti malých vozidiel a prinášajú neopakovateľný dizajn. Výrazné podbehy kolies, veľké 18" zliatinové disky a charakteristický štýl inšpirovaný diamantmi dodávajú vozidlu skutočný pôvab SUV, s ktorým si sebevedomo podmaníte mesto.

 • NEZASTAVITEĽNÁ ENERGIA

  S hybridným systémom štvrtej generácie je každá jazda v Yarise Cross bez námahy. Najnovšie hybridné pohonné ústrojenstvo s objemom 1,5 litra a výkonom 116 koní poskytuje výkon a účinnosť, ktorá je v danej triede neprekonateľná. Plynulým prechodom z benzínu na elektrický pohon budete odmenení rýchlou odozvou, vynikajúcou spotrebou paliva a pôsobivo nízkymi emisiami CO2, vďaka čomu zájdete s nulovými emisiami ešte ďalej.

 • SPOĽAHNITE SA NA TOYOTA T-MATE

  Vďaka T-Mate je Yaris Cross vždy o krok vpred, nech už vás čaká akékoľvek dobrodružstvo. T-Mate je názov pre komplexný rad bezpečnostných systémov Toyota a pokročilých asistenčných systémov pre vodiča. Od technológií aktívnej bezpečnosti, ako je predkolízny systém, až po pokročilého parkovacieho asistenta Toyota Teammate, vás T-Mate podporuje od rušných diaľnic až po preplnené mestá a pomáha chrániť vás, vašich spolujazdcov aj ostatných účastníkov cestnej premávky.

 • PRIESTOR BEZ OBMEDZENÍ

  Praktický a všestranný Yaris Cross je vybavený elektricky ovládaným vekom kufra, ktoré v prípade, že máte plné ruky, môžete aktivovať pohybom nohy. S flexibilnou podlahou batožinového priestoru viete získať priestor na bezpečné uloženie predmetov pod podlahou alebo naopak väčší batožinový priestor, zatiaľ čo inovatívny flexibilný pás upevní všetko od bicyklov až po snowboardy. Objem kufra jednoducho zvýšite sklopným systémom zadných sedadiel 40:20:40, čo vám poskytne potrebný priestor bez kompromisov.

Celá obrazovka Zbaliť