1. Nové vozidlá
  2. Toyota C-HR
  3. Prvky výbavy
29 990 €

Ikona s ikonickou výbavou

8" multimédiá

Všetko, čo potrebujete, na jednej obrazovke

Či už chcete počúvať najnovšie dopravné informácie alebo si zaspievať pri svojich obľúbených melódiach, kompaktný 8-palcový multimediálny displej spája infotainment a konektivitu do jedného a zaisťuje, že počas jazdy nebudete nikdy mimo kontakt.

Integrácia smartfónov

Jednoduchá integrácia smartfónov

Zažite výkonnú integráciu smartfónu, nabitú funkciami, ktoré vám pomôžu zostať v obraze. Od okamžitého bezdrôtového pripojenia až po kompatibilitu Apple CarPlay a Android Auto, táto plynulá integrácia bezproblémovo spája váš digitálny a šoférsky život.

12,3" kokpit

Pre všetko, čo potrebujete vedieť

Displej, ktorý vám prináša svet na dosah ruky. Či už kontrolujete trasu alebo hľadáte najbližšiu čerpaciu stanicu, táto veľká 12,3-palcová obrazovka pred vodičom vám poskytne všetko, čo potrebujete vedieť.

17" disky

Jazdite naplno s istotou

17-palcové strieborné zliatinové disky sú navrhnuté s cieľom vziať vás kamkoľvek potrebujete. Kolesá ponúkajú vylepšený detailný dizajn s 5-tymi dvojitými lúčmi.

Tempomat

Keď sa spojí štýl a bezpečnosť

Udržujte si bezpečnú vzdialenosť od vozidla pred vami pomocou inteligentného adaptívneho tempomatu, ktorý spomalí vaše vozidlo až do zastavenia a zrýchli späť na pôvodnú rýchlosť, keď je cesta voľná.

LED svetlá

Žiarivé svetlo v tme

Vychutnajte si jedinečný výhľad na cestu pred vami, aj za tej najtmavšej tmy. Optika reflektorových LED svetlometov distribuuje svetlo vo vzore veľkých lúčov pre jasné videnie a maximálne konzistentne.

Mŕtve uhly

So systémom sledovania mŕtvych uhlov vám nič neunikne

Vstúpte do novej éry bezpečnej jazdy so systémom sledovania mŕtvych uhlov, ktorý za vás vidí skryté vozidlá pomocou ultrazvukových senzorov na boku auta. Keď rozpozná nebezpečenstvo, rozsvieti sa výstražný indikátor, ktorý chráni vás aj ostatných účastníkov cestnej premávky.

POST https://aph-webcarconfig.toyota-europe.com/v1/car-config/sk/sk?path=highlights/6c193d6b-514c-436f-ab43-654d97e601d8 with body {"reduxState":{"carConfigSettings":{"loadedStepUrls":{"highlights":"https://www.toyota-poprad.sk/nove-vozidla/nova-toyota-c-hr/prvky-vybavy","configure":"https://www.toyota-poprad.sk/nove-vozidla/nova-toyota-c-hr/konfigurator","specs":"https://www.toyota-poprad.sk/nove-vozidla/nova-toyota-c-hr/specifikacia"}}}}

{"reduxState":{"carConfigSettings":{"loadedStepUrls":{"highlights":"https://www.toyota-poprad.sk/nove-vozidla/nova-toyota-c-hr/prvky-vybavy","configure":"https://www.toyota-poprad.sk/nove-vozidla/nova-toyota-c-hr/konfigurator","specs":"https://www.toyota-poprad.sk/nove-vozidla/nova-toyota-c-hr/specifikacia"}}}}