1. Nové vozidlá
 2. PROACE Verso

PROACE Verso

Nová verzia PROACE VERSO pokračuje v našej tradícii tvorby všestranných mikrobusov vďaka využitiu praktických riešení a umožneniu cestovania v priestrannom interiéri pre splnenie požiadaviek aj tých najaktívnejších spotrebiteľov. Navyše spojenie premyslených funkcií, pokročilých dieselových motorov a inovatívnych technológií sa postará o to, že sa váš život stane jednoduchším a jazda bezpečnejšou a uvoľňujúcou.

Hlavné vlastnosti Toyoty PROACE Verso

Premyslené funkcie a inovatívna technológia

PROACE Verso vám umožňuje voľbu, aby sa čo najlepšie prispôsobil vašim potrebám. Vďaka celému radu pokročilých funkcií bude určite vynikať. Xenonové svetlá, pokročilý head-up displej (HUD), komfortný displej parkovacej kamery a celý rad bezpečnostných funkcií vám umožnia užívať si uvoľňujúcu a bezpečnú jazdu.

Inovatívny priestor, ktorý sa vám prispôsobí

PROACE VERSO je život jednoduchší. Sklopné sedadlá na koľajniciach zaistia vyhľadávanú flexibilitu, doplnenú praktickosťou skladacích stolíkov a bezdotykového otvárania bočných dverí aktivovaného pohybom nohy. Kvalitná povrchová úprava, vyhrievané masážne predné sedadlá, luxusné otočné kapitánske sedadlá či strecha Toyota Skyview® dotvárajú dojem prvotriednosti.

Vozidlo pre každého

PROACE Verso odvezie až deväť cestujúcich vrátane vodiča. Môžete si vybrať tiež rodinnú verziu pre osem alebo luxusnú VIP verziu pre sedem osôb. Bez ohľadu na vybranú verziu PROACE Verso ponúka jednoduchý prístup dovnútra vozidla pomocou posuvných bočných dverí a dverí batožinového priestoru s nízkou nákladovou hranou.

Bezpečnosť

K dispozícii je množstvo prelomových technológií značky Toyota. Okrem systémov aktívnej bezpečnosti, ako sú napríklad predkolízny bezpečnostný systém, rozpoznávanie dopravných značiek či systém upozornenia na opustenie jazdného pruhu, PROACE Verso ponúka dlhý zoznam funkcií, napríklad adaptívny tempomat alebo automatické diaľkové svetlá.

Pohľad zblízka

Preskúmajte niektoré zo štýlových detailov, vďaka ktorým je Toyota PROACE Verso výnimočná.

Apple Carplay* a Android Auto™

Rozhranie Apple CarPlay* alebo Android Auto™ umožňuje prenášať obraz z vášho smartfónu a zobraziť ho na 8“ farebnej dotykovej obrazovke multimediálneho systému Toyota Touch 2, a taktiež prijímať hovory, reprodukovať hudbu a používať mapy a iné aplikácie, ktoré sú dostupné na vašom prenosnom zariadení.

 •  

  Rozhranie Android Auto™

  Všetky vaše obľúbené aplikácie a funkcie sú dostupné prostredníctvom dotykovej obrazovky.
 •  

  Vždy na dosah

  Volajte, prijímajte hovory, čítajte SMS správy a diktujte správy bez toho, aby ste prerušili jazdu a spustili zrak s vozovky.
 •  

  Vždy k cieľu

  Používajte mapy Apple Maps, ktoré sa zobrazujú na dotykovej obrazovke a pozerajte si informácie o cestnej premávke v reálnom čase.

Ako vám môžu naše služby pomôcť?

Či už hľadáte dodávkové vozidlá, poistenie, expresný servis alebo cestnú asistenčnú službu – Toyota Professional je vaším obchodným partnerom pre ľahké úžitkové vozidlá. Naša komplexná ponuka služieb je tu, aby odpovedala na všetky vaše obchodné potreby.
 • Predlžená záruka Toyota Extracare Plus

  Predĺžená záruka poskytuje každému zákazníkovi pokoj, ktorému môžete dôverovať. Sme veľmi hrdí na kvalitu a spoľahlivosť našich vozidiel a preto sa na každú novú úžitkovú Toyotu vzťahuje 5-ročná záruka výrobcu, alebo limit 250 000 resp. 1 000 000 kilometrov podľa toho čo nastane skôr*. Môžete si teda oddýchnuť s vedomím, že vy a vaša firma ste v bezpečných rukách. *Limit kilometrov závisí od modelu

 • Asistenčná služba

  V Toyote robíme naše vozidlá čo najspoľahlivejšie. Problémy však môžu nastať, najmä ak ide o zlé počasie alebo zlé podmienky na ceste. Našťastie, Asistenčná Služba Toyota je tu pre vás a vaše podnikanie 24 hodín denne, 7 dní v týždni – doma aj v zahraničí. To vám pokryje pomoc pri poruche, odvoz vozidla a ubytovanie v hoteli, ak to budete potrebovať.

 • Náhradné vozidlá

  Vďaka službám Toyota Professional je možné rezervovať si náhradné vozidlo, takže sa už nikdy nebudete musieť vzdať svojej slobody. Rezervujte si ho spolu so servisom, ktorý potrebujete a zabezpečte si jeho dostupnosť.

 • Váš poistný partner

  Máme celý rad poistných riešení šitých na mieru vám a vašim obchodným potrebám. Ako najlepší poistný partner pre úžitkové vozidlá ponúkame jednotné kontaktné miesto pre profesionálne vybavovanie poistných udalostí, kvalitné opravy a ďalšie. Užite si maximálny pokoj a minimálne rušenie vášho podnikania.

*Apple CarPlay je ochranná známka spoločnosti Apple Inc